Kontakt

PhDr. Eliška Halaszová

Láskova 1818, 148 00 Praha 4

IČ: 64585816

    www.grafologickerozbory.com                   

                                                                                     Mobil: +420-725-632-649 

                                                                                     e-mail: grafologie.eh@email.cz   

                                                                                                  info@grafologickerozbory.com 


             Vánoční dárkový poukaz

na rozbor ručně psaného písma a kreseb

- napište na e-mail: grafologie.eh@email.cz


Zásady se zpracováním osobních údajů - GDPR

V rámci grafologických služeb, které poskytuje PhDr. Eliška Halaszová dochází ke zpracování osobních údajů klientů v souvislosti s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

Za osobní údaj se považuje jméno a příjmení zájemce o konzultaci k vlastnímu ručně psanému písmu a ke kresbám nebo o písemné zpracování grafologického rozboru písma a kreseb. Dále je uváděn jeho věk, dosažené vzdělání, zaměstnání, národnost, zda je levák či pravák, zda pisatel má speciální omezení (např. změna v původně používané ruce ke psaní ze zdravotních důvodů). Tyto údaje uvádějí i rodiče dětí, kteří si objednali konzultaci k písmu a kresbám svého dítěte.

Správkyní těchto osobních údajů je PhDr. Eliška Halaszová, Láskova 1818, 148 00 Praha 4, IČ 64585816. Klienti poskytují souhlas se zpracováním písemného grafologického rozboru jejich vlastního písma a kreseb nebo k osobní konzultaci k rozboru. V případě grafologického rozboru dětského písma a dětských kreseb, souhlas se zpracováním poskytuje rodič dítěte.

Na základě domluvy, někteří zájemci o grafologický rozbor písma a kreseb poskytují písemný souhlas se zpracováním, evidencí, ukládáním a šířením jejich rukopisů a kreseb pro účely výuky kurzů grafologie, které vede PhDr. Eliška Halaszová. Na kurzech jsou o pisatelích uváděny jen anonymní informace: pohlaví, věk, dosažené vzdělání, současná profese, levák/pravák, národnost, další informace, které mohou mít vliv na písmo – např. úraz). U dětí jen jejich křestní jméno, pohlaví, věk, levák/pravák, národnost, další údaje, které mohou mít vliv na kresby či písmo. Rodič dětí dává souhlas s používáním, zpracováváním, evidencí, ukládáním a šířením dětských kreseb a písma pro účely výuky v kurzech grafologie.

Uvedené osobní údaje nejsou poskytovány třetím osobám bez jejich písemného souhlasu (viz grafologické rozbory pro firmy – nábor nových zaměstnanců či grafologické rozbory písma a kreseb stávajících zaměstnanců).


 

 

 

Rychlý
kontakt

PhDr. Eliška Halaszová
mobil: +420 725 632 649

Kontaktní formulář